Hotel Rankl: Skvělá volba pro ubytování v Jizerských horách

Hotel Rankl

Informace o hotelu Rankl

Hotel Rankl je malebný horský hotel nacházející se v srdci Jizerských hor. Nabízí útulné pokoje s výhledem na okolní přírodu a moderním vybavením pro pohodlný pobyt hostů. Hotel disponuje restaurací podávající tradiční českou kuchyni a wellness centrem s saunou a masážemi. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro turistiku, cykloturistiku nebo lyžování v zimních měsících.

Vybavení a služby poskytované hotelem

Hotel Rankl je moderní ubytovací zařízení v srdci Jizerských hor. Hosté zde mohou očekávat vybavené pokoje s vlastní koupelnou, TV a Wi-Fi připojením. K dispozici je také restaurace podávající tradiční česká jídla a wellness centrum s saunou a masážemi. Pro aktivní odpočinek nabízí hotel fitnes centrum, venkovní bazén a půjčovnu kol. Pro firemní akce jsou k dispozici konferenční prostory s kompletním vybavením. Hotel Rankl se zaměřuje na komfort a spokojenost svých hostů, což se odráží v kvalitě poskytovaných služeb.

Aktivity a atrakce v okolí

V okolí hotelu Rankl v Jizerských horách je mnoho aktivit a atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Milovníci turistiky si mohou užít krásné procházky po okolních lesích a horách, jako je například výstup na nejvyšší vrchol Jizerských hor - Smrk. Pro cyklisty je zde připravená rozsáhlá síť cyklostezek různých obtížností. V zimním období mohou návštěvníci využít sjezdové lyžování na nedalekém Ski areálu Tanvaldský Špičák nebo běžecké tratě přímo ve středisku Bedřichov. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici lanové centrum Monkey Park nebo bobová dráha ve středisku Severák. V okolí lze také navštívit zajímavé památky, jako je hrad Frydlant, skanzen Veselý Kopec nebo skleněnou huť Novosad & syn.

Ceny a dostupnost ubytování

Ceny ubytování v hotelu Rankl se pohybují od 1500 Kč za dvoulůžkový pokoj až po 3500 Kč za apartmán s vlastní kuchyňkou. Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a délce pobytu. Pro rezervaci je možné kontaktovat hotel přes telefon nebo online rezervační systém na jejich webových stránkách. Díky své strategické poloze je hotel snadno dostupný autem i veřejnou dopravou z blízkých měst Liberec, Jablonec nad Nisou nebo Tanvaldu. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či jednotlivce hledající klidné prostředí v srdci Jizerských hor.

Recenze a hodnocení hostů

Recenze a hodnocení hostů jsou pro hotel Rankl velmi pozitivní. V průměru obdržel 4,5 hvězdičky z 5 možných na různých recenzních platformách. Hosté chválí přátelský personál, čisté a pohodlné pokoje, vynikající stravu a relaxační wellness centrum. Mnozí hosté také oceňují krásné okolí hotelu s možností turistiky a lyžování. Celkově je hotel Rankl považován za skvělou volbu pro ubytování v Jizerských horách.

Publikováno: 17. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Jiří Svoboda

Tagy: hotel rankl | cestování a turistika