Hotel Horní Dvůr: Luxusní ubytování v Krkonoších

Hotel Horní Dvůr

Hotel Horní Dvůr je luxusní ubytovací zařízení nacházející se v malebné oblasti Krkonoš. Tento elegantní hotel nabízí hostům jedinečný pobyt spojený s pohodlím a relaxací. S vynikající polohou uprostřed krásné přírody Krkonošského národního parku je Hotel Horní Dvůr ideálním místem pro milovníky hor, turistiku a lyžování. S moderním designem, komfortními pokoji a širokou škálou služeb uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších hostů.

Poloha hotelu a okolní atrakce.

Hotel Horní Dvůr se nachází v malebné obci Harrachov v Krkonoších, jen pár kroků od lyžařských sjezdovek a turistických tras. Tato lokalita je ideální pro milovníky zimních sportů, ale nabízí i bohaté možnosti pro letní aktivity. V blízkosti hotelu můžete navštívit Mumlavský vodopád nebo skokanské můstky. Pro milovníky historie je nedaleko i sklárna Novosad a syn. Okolí hotelu Horní Dvůr je tedy skvělou destinací pro aktivní dovolenou v každém ročním období.

Nabídka ubytování a vybavení hotelu.

Hotel Horní Dvůr nabízí luxusní ubytování v Krkonoších ve dvoulůžkových pokojích, apartmánech a rodinných pokojích s výhledem na okolní hory. Všechny pokoje jsou moderně zařízené s vlastní koupelnou, TV a Wi-Fi připojením. Hotel disponuje wellness centrem s bazénem, saunou a masážemi pro relaxaci hostů. Pro aktivní odpočinek je k dispozici fitness centrum, tenisový kurt a půjčovna kol. Pro firemní akce či svatby je možné využít konferenční místnosti a zahradu s venkovní terasou.

Stravování a restaurace v hotelu.

Stravování v hotelu Horní Dvůr je zajištěno ve vyhlášené restauraci s širokou nabídkou tradičních českých jídel i mezinárodní kuchyně. Hosté mohou vychutnat lahodné pokrmy připravené z čerstvých surovin a doplnit je o bohatý výběr nápojů včetně kvalitních vín. Pro milovníky sladkého jsou k dispozici dezerty ručně připravované našimi špičkovými cukráři. Restaurace nabízí také možnost posezení na venkovní terase s krásným výhledem na okolní krajinu, což dodává stravování jedinečný zážitek pro hosty hotelu.

Aktivity a možnosti v okolí hotelu.

V okolí hotelu Horní Dvůr se nachází mnoho možností pro aktivní trávení volného času. Milovníci zimních sportů ocení blízkost lyžařských středisek jako Ještěd nebo Špindlerův Mlýn. V letních měsících si hosté mohou užít turistiku po okolních horách či cyklistické výlety po krásných cyklostezkách. Pro relaxaci a odpočinek je k dispozici wellness centrum s bazénem a saunou. V blízkosti hotelu lze také navštívit zajímavá místa jako Jizerskou magistrálu, Krkonošské muzeum v Jilemnici nebo ZOO Liberec.

Recenze a hodnocení hostů.

Recenze a hodnocení hostů hotelu Horní Dvůr v Krkonoších jsou velmi pozitivní. Hosté oceňují luxusní prostředí, čisté a pohodlné pokoje s výhledem do přírody. Velkou chválu si zasluhuje také vstřícný personál, který je vždy ochoten pomoci s jakýmkoli požadavkem. Hosté také chválí bohatou nabídku relaxačních služeb, jako je wellness centrum a masáže. Celkově je hotel Horní Dvůr hodnocen jako skvělé místo pro odpočinek a relaxaci v malebném prostředí Krkonoš.

Kontaktní informace a rezervace.

Pro rezervaci luxusního ubytování v hotelu Horní Dvůr v Krkonoších můžete kontaktovat recepci telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu na info@hoteldvur.cz. Pro více informací o pokojích, cenách a dostupnosti se můžete obrátit na oficiální webové stránky hotelu www.hoteldvur.cz. Doporučujeme rezervovat svůj pobyt v předstihu, zejména během sezóny, kdy je poptávka po ubytování v této oblíbené lokalitě vysoká. Užijte si luxusní dovolenou v srdci Krkonoš a nechte se hýčkat ve stylovém prostředí hotelu Horní Dvůr.

Publikováno: 27. 05. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Jan Křivák

Tagy: hotel horní dvůr | hotel v krkonoších