Aquacentrum Pardubice: Vodní zábava a relaxace pro celou rodinu

Informace o Aquacentru Pardubice

Aquacentrum Pardubice je moderní vodní areál nacházející se v centru města Pardubice. Toto zařízení nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu a je ideálním místem pro relaxaci i zábavu. Aquacentrum disponuje venkovním a vnitřním bazénem, tobogánem, dětským brouzdalištěm a saunovým světem. Pro návštěvníky je k dispozici také fitness centrum a wellness služby. Aquacentrum Pardubice je oblíbeným místem pro trávení volného času jak pro místní obyvatele, tak i pro turisty navštěvující region Pardubicka.

Vybavení a atrakce k dispozici

Aquacentrum Pardubice je moderní vodní areál, který nabízí širokou škálu vybavení a atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Mezi hlavní vybavení patří bazény s různými druhy vodních atrakcí, jako jsou tobogány, divoké řeky nebo masážní trysky. Pro ty, kteří hledají relaxaci, jsou k dispozici saunové světy s různými typy saun a odpočinkové zóny. Aquacentrum také disponuje fitness centrem a wellness službami pro kompletní osvěžení těla i mysli. Pro děti jsou připraveny speciální dětské bazény a herny, kde se mohou bavit a strávit příjemný den plný zábavy.

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba Aquacentra Pardubice je velmi přívětivá pro návštěvníky. Aquapark je otevřen každý den od 9:00 do 21:00 hodin, což poskytuje dostatek času pro zábavu a relaxaci. Vstupné se pohybuje v cenové relaci od 120 Kč do 250 Kč v závislosti na věku návštěvníka a délce pobytu. Pro děti do 3 let je vstup zdarma. Aquacentrum nabízí také různé druhy permanentek a slevových akcí, které umožňují ještě výhodnější vstupné pro pravidelné návštěvníky.

Možnosti stravování v areálu

Možnosti stravování v areálu Aquacentra Pardubice jsou bohaté a pestré. Návštěvníci zde mohou využít kavárnu, která nabízí široký výběr teplých i studených nápojů, dezertů a občerstvení. Pro ty, kteří si chtějí po plavání nebo saunování dopřát něco syceného, je k dispozici také restaurace s rozmanitým menu. Zde si mohou vybrat ze široké nabídky jídel od tradiční české kuchyně po lehké saláty či rychlé občerstvení. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny speciální dětské menu a možnost objednání dětských porcí. V areálu Aquacentra je tak zajištěno pohodlné stravování pro celou rodinu bez nutnosti opouštět prostor komplexu.

Tipy na ubytování v blízkém okolí

V blízkém okolí Aquacentra Pardubice najdete širokou nabídku ubytování pro každou peněženku a vkus. Pro ty, kteří preferují luxusní hotely, doporučujeme Hotel Euro, který se nachází pouhých 5 minut jízdy autem od aquacentra. Pro rodiny s dětmi je ideální volbou Penzion U Vody, který nabízí rodinné pokoje a venkovní bazén. Pro milovníky přírody a klidu je skvělou možností Chalupa Pod lesy, která poskytuje útulné ubytování ve stylové chalupě. Doporučujeme rezervovat ubytování v dostatečném předstihu, zejména během letních měsíců a víkendů.

Jak se dostat do Aquacentra Pardubice

Aquacentrum Pardubice se nachází na adrese U Stadionu 1, 530 02 Pardubice. Pro návštěvníky, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít autobusovou zastávku "Stadion" poblíž aquacentra. Z hlavního nádraží v Pardubicích je možné aquacentrum dosáhnout autobusem číslo 10 směrem na sídliště Polabiny. Pro ty, kteří preferují cestování autem, je k dispozici parkoviště před aquacentrem. Aquacentrum je také snadno dostupné pěšky pro ty, kteří se rozhodnou pro krátkou procházku z centra města.

Základní pravidla a doporučení pro návštěvníky

Při návštěvě Aquacentra Pardubice je důležité dodržovat několik základních pravidel pro bezpečnost a pohodlí všech návštěvníků. Je zakázáno vstupovat do bazénu bez sprchování a nošení vhodné plavky. Děti do 10 let musí být pod dohledem dospělé osoby. V areálu platí zákaz kouření a konzumace vlastní stravy a nápojů s sebou není povolena. Dodržujte pokyny personálu a respektujte ostatní návštěvníky. Buďte ohleduplní k okolí a udržujte čistotu prostředí.

Publikováno: 21. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Jan Křivák

Tagy: aquacentrum pardubice | aquapark