Kempinski: Luxusní ubytování s nejvyšší úrovní pohodlí a elegancí

Kempinski - luxusní hotelový řetězec s mezinárodní reputací

Kempinski je prestižní hotelový řetězec s mezinárodní reputací, který se pyšní dlouhou tradicí a nejvyšší úrovní luxusu. Sídlo společnosti se nachází v Německu, kde byl Kempinski založen již v roce 1897. Od té doby se rozrostl na celosvětovou síť luxusních hotelů a resortů. Kempinski je znám svou jedinečnou kombinací pohodlí, elegance a prvotřídního servisu, který uspokojuje i ty nejnáročnější hosty.

Historie Kempinski - založen v roce 1897 v Německu

Kempinski je luxusní hotelový řetězec s mezinárodní reputací, který byl založen v roce 1897 v Německu. Jeho historie sahá až do doby, kdy se Berthold Kempinski rozhodl otevřít svůj první hotel v německém městě Berlin. Kempinski se rychle stal synonymem pro luxus a špičkové služby a postupně rozšířil svou působnost po celém světě. Dnes provozuje více než 70 hotelů ve více než 30 zemích, nabízejících hostům jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Kempinski v České republice - přehled hotelů a jejich umístění

Kempinski v České republice nabízí luxusní ubytování na několika vybraných místech. V Praze se nachází Kempinski Hotel Mořský Dvůr, který je umístěn v historickém centru města. Další hotel, Kempinski Hybernská Prague, se nachází nedaleko Václavského náměstí. V Karlových Varech můžete navštívit hotel Kempinski Grand Hotel High Tatras, který je obklopen krásnou přírodou a termálními prameny. Kempinski Hotel River Park Bratislava se nachází ve slovenské metropoli a nabízí úchvatný výhled na Dunaj.

Kempinski v Jizerkách - ideální ubytování pro milovníky přírody a zimních sportů

Kempinski v Jizerkách je ideálním ubytováním pro milovníky přírody a zimních sportů. Nachází se v malebném horském prostředí, které nabízí bohaté možnosti pro aktivní odpočinek. V blízkosti hotelu se nacházejí sjezdovky, běžecké trasy a cyklostezky, které lákají návštěvníky k pohybu na čerstvém vzduchu. Pro ty, kteří preferují klidnější aktivity, jsou k dispozici krásné procházky po okolních lesích a údolích. Kempinski v Jizerkách je skutečným rájem pro všechny příznivce přírody a zimních sportů.

Luxusní vybavení a služby Kempinski - wellness centra, restaurace, konferenční prostory

Kempinski nabízí svým hostům luxusní vybavení a širokou škálu služeb. Všechny hotely řetězce mají moderní wellness centra, kde si hosté mohou užít relaxaci a péči o tělo. Restaurace Kempinski přinášejí gastronomické zážitky na nejvyšší úrovni s vynikajícím jídlem a prvotřídním servisem. Pro pořádání konferencí či firemních akcí jsou k dispozici prostorné a elegantní konferenční prostory vybavené nejmodernější technologií. Kempinski se tak stává ideálním místem pro odpočinek, relaxaci i pracovní setkání.

Aktivity a atrakce v okolí Kempinski - turistické trasy, lyžování, golfové hřiště

V okolí hotelu Kempinski se nachází mnoho atraktivních aktivit pro hosty. Milovníci přírody si mohou užít krásné turistické trasy, které vedou přes nádhernou krajinu Jizerských hor. Pro zimní sporty je k dispozici lyžařský areál Bedřichov, který nabízí sjezdovky pro všechny úrovně lyžování. Pro golfisty je v blízkosti hotelu golfové hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec, které patří mezi nejlepší v České republice. Hosté Kempinski tak mají možnost strávit svůj pobyt aktivně a objevovat krásy okolní přírody.

Kempinski - ideální volba pro firemní akce a svatby

Kempinski je ideální volbou pro firemní akce a svatby díky svému luxusnímu vybavení a profesionálnímu přístupu. Hotelový řetězec disponuje moderně vybavenými konferenčními prostory, které splňují veškeré potřeby firemních klientů. Pro pořádání svatebních ceremonií nabízí Kempinski nádherná prostředí s výhledem na okolní přírodu. Profesionální tým zaměstnanců se postará o každý detail, aby vaše akce nebo svatba byla nezapomenutelná.

Recenze a hodnocení Kempinski od hostů

Kempinski se těší vynikajícím hodnocením od svých hostů. Na různých recenzních portálech získal průměrné hodnocení vyšší než 9 bodů z 10 možných. Hosté oceňují luxusní a elegantní prostředí hotelů, vstřícný personál a prvotřídní služby. Vysoko se hodnotí také kvalita stravování a wellness centra, která nabízejí širokou škálu relaxačních procedur. Kempinski je proto bezpochyby ideálním místem pro ty, kteří hledají ubytování na nejvyšší úrovni s maximálním komfortem a pohodlím.

Rezervace a kontaktní informace pro Kempinski

Pro rezervaci ubytování v Kempinski hotelu v Jizerkách můžete využít několik možností. Nejrychlejší a nejjednodušší způsob je rezervace přes oficiální webové stránky hotelu, kde najdete aktuální nabídku pokojů, ceny a volné termíny. Alternativně můžete kontaktovat recepci přímo telefonicky nebo emailem a provést rezervaci osobně. Kontaktní informace pro Kempinski hotely v České republice jsou uvedeny na webových stránkách společnosti Kempinski Hotels.

Kempinski - zážitek z ubytování na nejvyšší úrovni v Jizerkách

Kempinski v Jizerkách nabízí jedinečný zážitek z ubytování na nejvyšší úrovni. Jeho luxusní vybavení a prvotřídní služby splňují očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Hotel je ideálním místem pro milovníky přírody a zimních sportů, díky své poloze v blízkosti turistických tras a lyžařských středisek. Wellness centra, restaurace a konferenční prostory jsou dokonalým doplňkem k pobytu. Kempinski také poskytuje skvělé možnosti pro firemní akce a svatby. Hosté hodnotí Kempinski jako jedno z nejlepších ubytování v Jizerkách. Rezervace lze provést přes kontaktní informace uvedené na webových stránkách hotelu.

Publikováno: 26. 01. 2024

Kategorie: ubytování

Autor: Petr Novák

Tagy: kempinski | hotel