Aquapark Kladno: Nejlepší destinace pro vodní zábavu v České republice

Aquapark Kladno

Co je Aquapark Kladno?

Aquapark Kladno je moderní vodní park, který nabízí širokou škálu zábavy pro celou rodinu. Je to ideální místo pro ty, kteří si chtějí užít vodní radovánky a relaxaci. Aquapark se nachází ve městě Kladno, nedaleko Prahy, a je oblíbeným cílem návštěvníků z celé České republiky. Své brány otevřel v roce 2008 a od té doby se stal jednou z nejpopulárnějších destinací pro vodní zábavu v zemi. V Aquaparku Kladno najdete moderní bazény, skluzavky, sauny a další atrakce, které uspokojí jak dospělé, tak i děti.

Poloha a přístupnost

Aquapark Kladno se nachází ve stejnojmenném městě v Středočeském kraji. Jeho přesná adresa je Sportovců 818, Kladno. Díky své strategické poloze je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro návštěvníky, kteří preferují cestu automobilem, je k dispozici dostatek parkovacích míst přímo u aquaparku. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít autobusové spojení z centra Kladna nebo vlakové spojení ze stanice Kladno-Město. Aquapark se nachází v blízkosti hlavních silnic a je tedy dobře viditelný a snadno dosažitelný pro všechny návštěvníky.

Vybavení a atrakce

Aquapark Kladno je moderní vodní park nabízející širokou škálu vybavení a atrakcí pro všechny věkové kategorie. V hlavním bazénu si můžete užít plavání a relaxaci, zatímco ve speciálním dětském bazénu se vaše děti budou bavit na skluzavkách a ve vodních hrách. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je zde několik tobogánů různých délek a obtížností. Největší atrakcí Aquaparku Kladno je pak 120 metrů dlouhý wildwater kanál, který nabízí vzrušující jízdu divokou řekou s proudy a vodopády. Pro milovníky sportu jsou k dispozici plavecký bazén s osmiboje a fitness centrum s posilovnou. Celkově je Aquapark Kladno vybaven tak, aby splnil očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků.

Wellness a relaxace

Wellness a relaxace jsou nedílnou součástí nabídky Aquaparku Kladno. Pro ty, kteří si chtějí užít odpočinku a regenerace, je k dispozici moderní wellness centrum. Zde si můžete vychutnat saunování v různých typech saun, jako je finská sauna nebo parní lázeň. Relaxovat můžete také v tepidáriu nebo v odpočívárně s vířivkou. Pro milovníky masáží je připravena široká škála procedur, které pomohou uvolnit napětí a poskytnout úlevu tělu i mysli. Wellness centrum je vybaveno moderním zařízením a profesionálním personálem, který se postará o vaše pohodlí a maximální spokojenost. Po návštěvě wellness centra se budete cítit osvěženi a plni energie pro další zábavu ve vodním parku Aquapark Kladno.

Provozní doba a vstupné

Provozní doba Aquaparku Kladno je velmi přizpůsobivá potřebám návštěvníků. Aquapark je otevřen každý den v týdnu od 9:00 do 21:00 hodin. Vstupné se liší podle věku a délky pobytu. Dospělí platí 250 Kč za dvouhodinový blok, zatímco děti do 12 let mají snížené vstupné ve výši 150 Kč. Prodloužení pobytu je možné za příplatek. Rodinné vstupné pro čtyřčlennou rodinu je k dispozici za cenu 800 Kč na dvě hodiny. Doporučujeme si vstupenky rezervovat předem online nebo telefonicky, zejména během víkendů a prázdnin, kdy může být aquapark vyprodaný.

Tipy pro návštěvníky

1. Doporučujeme si předem zarezervovat vstupenky online, zejména během víkendů a prázdnin, kdy je Aquapark Kladno oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi.

2. Nezapomeňte si vzít plavky, ručník a obuv do bazénu. Pokud na něco zapomenete, můžete si je zakoupit i v obchodě v areálu.

3. Vzhledem k velkému počtu atrakcí a bazénů se doporučuje strávit celý den v aquaparku, abyste stihli vyzkoušet všechny zajímavosti.

4. S sebou můžete vzít i piknikový koš s jídlem a pitím, ale pozor - alkohol není povolen.

5. Pamatujte na bezpečnost - dodržujte pokyny personálu a dbajte na svou osobní hygienu.

6. Pro ty, kteří preferují klidnější atmosféru, doporučujeme navštívit Aquapark Kladno ve všední dny nebo mimo špičku.

7. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete informace o aktuálním provozu, obraťte se na personál aquaparku prostřednictvím kontaktních údajů uvedených níže.

8. Při plánování návštěvy Aquaparku Kladno se informujte o případných omezeních nebo změnách v provozní době na oficiálních webových stránkách.

Kontaktní informace a rezervace

Pro rezervaci vstupenek do Aquaparku Kladno doporučujeme využít oficiální webovou stránku, kde je možné jednoduše vybrat požadovaný termín a typ vstupenky. Alternativně je možné kontaktovat přímo recepci aquaparku telefonicky nebo emailem.

Aquapark Kladno

Adresa: Sportovců 818, 272 01 Kladno

Telefon: +420 312 517 111

Email: info@aquaparkkladno.cz

Vzhledem k velkému zájmu o návštěvu doporučujeme vstupenky rezervovat s dostatečným předstihem, zejména během víkendů a ve svátcích. Pro skupiny nad 10 osob je možné sjednat speciální skupinovou slevu.

Při rezervaci je nutné uvést počet osob, datum návštěvy a kontaktní údaje. Platbu za vstupenky lze provést online platební kartou nebo hotovostí na místě při příchodu.

Aquapark Kladno nabízí také možnost pronájmu prostor pro soukromé akce či oslavy. Pro více informací ohledně cen a dostupnosti těchto služeb je vhodné se obrátit na recepci aquaparku.

Publikováno: 19. 02. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Jan Křivák

Tagy: aquapark kladno | aquapark v kladně